Regulamin świadczenia usług na stronie internetowej https://www.martastozek.pl/

1. Wprowadzenie

1.1. Niniejszy dokument określa warunki świadczenia usług na stronie internetowej https://www.martastozek.pl/ przez partia Lewica Razem, z siedzibą w Warszawie, Nowy Świat 27, 00-029 Warszawa, (dalej zwany "Administratorem").

1.2. Administrator prowadzi działalność w zakresie promowania programu wyborczego oraz kandydatki na posłankę Marty Stożek, działającej w obszarach sprawiedliwości społecznej, ochrony środowiska, wolności obywatelskiej i demokracji partycypacyjnej.

2. Cele świadczenia usług

2.1. Administrator świadczy usługi, które umożliwiają:

3. Podstawy prawne świadczenia usług

3.1. Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych znajdziesz w dokumencie Polityka prywatności.

4. Deklaracja dostępności

4.1. Informacje na temat dostępności strony internetowej są dostępne w dokumencie Deklaracja dostępności.

5. Rejestracja i korzystanie z usług

5.1. Osoby popierające działania Komitetu lub chcące skontaktować się ze sztabem wyborczym mogą być poproszone o podanie swoich danych osobowych.

5.2. Administrator przetwarza dane w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

5.3. Administrator zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usługi w przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych informacji.

6. Zmiany w Warunkach świadczenia usług

6.1. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych Warunkach świadczenia usług.

6.2. Kontynuowanie korzystania z usług po wprowadzeniu zmian oznacza akceptację nowych Warunków świadczenia usług.

7. Kontakt

7.1. Wszelkie pytania dotyczące Warunków świadczenia usług można kierować do Administratora za pomocą dostępnych kanałów komunikacji.

8. Data ostatniej aktualizacji

8.1. 8.03.2024

Głosuj już
9 czerwca

Razem damy radę!

Zdjęcie przedstawia Martę Stożek ubraną w formalną czarną marynarkę. Kobieta jest przedstawiona w zbliżeniu, z naciskiem na jej brązowe włosy, różową koszulę i czarną marynarkę. Dodatkowe elementy zdjęcia obejmują zbliżenie jej dłoni z pomalowanymi paznokciami i drobnymi szczegółami. Ogólny styl zdjęcia i ubiór kobiety sugerują formalny lub profesjonalny kontekst. Uśmiech kobiety i styl ubioru, który obejmuje marynarkę, kołnierz, płaszcz i modne akcesoria, przekazują poczucie mody i elegancji. Kolor różowy jest również widoczny w jej koszuli, dodając delikatny kontrast do jej czarnej odzieży wierzchniej.