2.10.2023

Rozmowa na żywo u @ka.per - Stożek w Nowych Mediach

Zapraszam do obejrzenia niesamowitej rozmowy z Kacprem Potępskim. Rozmawialiśmy nie tylko o transpłciowości, ale także o wielu innych ważnych kwestiach, takich jak polityka, gospodarka, ekologia czy lokalne działania.

Chcę podziękować Kacprowi za zaproszenie i otwartość w rozmowie. Było naprawdę inspirująco i cieszę się, że mogliśmy porozmawiać o tak ważnych dla nas sprawach. Mam nadzieję, że nasza rozmowa pomogła wielu z Was zrozumieć niektóre kwestie lepiej i że będzie to początek dalszej współpracy.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Wspólnie możemy wprowadzić pozytywne zmiany w naszym społeczeństwie!

Koordynatorzy

Artur Stępień

Michał Głąba

Sławomir Gadek

Konrad Kozak

Kornel Ślusarz

Krzysztof Markowski

Głosuj już
9 czerwca

Razem damy radę!

Zdjęcie przedstawia Martę Stożek ubraną w formalną czarną marynarkę. Kobieta jest przedstawiona w zbliżeniu, z naciskiem na jej brązowe włosy, różową koszulę i czarną marynarkę. Dodatkowe elementy zdjęcia obejmują zbliżenie jej dłoni z pomalowanymi paznokciami i drobnymi szczegółami. Ogólny styl zdjęcia i ubiór kobiety sugerują formalny lub profesjonalny kontekst. Uśmiech kobiety i styl ubioru, który obejmuje marynarkę, kołnierz, płaszcz i modne akcesoria, przekazują poczucie mody i elegancji. Kolor różowy jest również widoczny w jej koszuli, dodając delikatny kontrast do jej czarnej odzieży wierzchniej.