10.8.2022

Spotkanie o wsparciu rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi

10 sierpnia w Księgarni Tajne Komplety we Wrocławiu odbyło się spotkanie z Rafałem Bakalarczykiem, doktorem nauk społecznych w dziedzinie polityki publicznej, badaczem, publicystą i działaczem społecznym. Spotkanie poprowadziła Marta stożek, liderka Okręgu Wrocławskiego Partii Razem.

Rafał Bakalarczyk od lat związany jest z tematyką wsparcia osób z niepełnosprawnością.  

Rozmawialiśmy o tym, co dzięki flagowemu programowi PiSu "Za Życiem" się zmieniło, a czego jeszcze nie udało się zrealizować. Rafał Bakalarczyk,z pełną świadomością ograniczeń i problemów z realizacją programu „Za życiem” mówił, że ma on potencjał, aby poprawić sytuację kobiet ciężarnych, młodych matek,rodzin dzieci z wadą letalną, a także dzieci z niepełnosprawnością w różnych obszarach życia.

Działacz wyraził także nadzieję na dyskusję o temacie wsparcia osób z niepełnosprawnością ponad podziałamizarówno partyjnymi jak i światopoglądowymi, aby przekuwać je w konkretne działania.

Koordynatorzy

Artur Stępień

Michał Głąba

Sławomir Gadek

Konrad Kozak

Kornel Ślusarz

Krzysztof Markowski

Głosuj już
9 czerwca

Razem damy radę!

Zdjęcie przedstawia Martę Stożek ubraną w formalną czarną marynarkę. Kobieta jest przedstawiona w zbliżeniu, z naciskiem na jej brązowe włosy, różową koszulę i czarną marynarkę. Dodatkowe elementy zdjęcia obejmują zbliżenie jej dłoni z pomalowanymi paznokciami i drobnymi szczegółami. Ogólny styl zdjęcia i ubiór kobiety sugerują formalny lub profesjonalny kontekst. Uśmiech kobiety i styl ubioru, który obejmuje marynarkę, kołnierz, płaszcz i modne akcesoria, przekazują poczucie mody i elegancji. Kolor różowy jest również widoczny w jej koszuli, dodając delikatny kontrast do jej czarnej odzieży wierzchniej.