26.8.2023

Zbiórka podpisów pod listą Lewicy na evencie KODu "Wybory bez picu - OKW"

W sobotę 26 sierpnia wrocławski KOD zorganizował doroczny event dotyczący Obywatelskiej Kontroli Wyborów.  Na ulicy Świdnickiej przy lokalu Barbara znajdował się punkt info, przy którym działacze starali się pozyskać obserwatorów do komisji wyborczych. Można było też porozmawiać o kwestiach problemowych takich, jak praworządność, prawa kobiet,wolne media czy drożyzna.

Polityczki i politycy partii opozycyjnych mogli w godzinach 14.00-16.00 pozbierać podpisy pod listami swoich komitetów i porozmawiać z mieszkańcami Wrocławia oraz turystami.

Koordynatorzy

Artur Stępień

Michał Głąba

Sławomir Gadek

Konrad Kozak

Kornel Ślusarz

Krzysztof Markowski

Głosuj już
9 czerwca

Razem damy radę!

Zdjęcie przedstawia Martę Stożek ubraną w formalną czarną marynarkę. Kobieta jest przedstawiona w zbliżeniu, z naciskiem na jej brązowe włosy, różową koszulę i czarną marynarkę. Dodatkowe elementy zdjęcia obejmują zbliżenie jej dłoni z pomalowanymi paznokciami i drobnymi szczegółami. Ogólny styl zdjęcia i ubiór kobiety sugerują formalny lub profesjonalny kontekst. Uśmiech kobiety i styl ubioru, który obejmuje marynarkę, kołnierz, płaszcz i modne akcesoria, przekazują poczucie mody i elegancji. Kolor różowy jest również widoczny w jej koszuli, dodając delikatny kontrast do jej czarnej odzieży wierzchniej.